Greitoji paskola internetu ir jos reikalingumas

Greitoji paskola internetu ir jos reikalingumas

Žmogaus gyvenime atsiradus netikėtiems sunkumams dažnai yra griebiamasi pirmo pasitaikiusio šiaudo. Greitoji paskola yra vienas iš tų šiaudų, kurių griebiamasi finansinių netikėtumų atveju. Bet ne paslaptis, kad tokiais atvejais alternatyvos nėra detaliai apsvarstomos. Nėra išimtis ir greitos paskolos. Emocijoms atslūgus ir pirminei situacijai išsisprendus, dažnai galima išsigąsti: “ką aš padariau, juk neapgalvojau visko iki galo?!” Būkite teisingi – tai tikrai gali sukelti problemų. Tačiau mes norime pažvelgti ir į teigiamą pusę. Nepaisant to, kad greita paskola buvo paimta staiga ir be didesnių apmąstymų, ji vis tiek yra vertinga ir jūsų sprendimas galbūt net ir neturėjo būti kitoks bet kokiu atveju.

Na tai kokia gi ta greitųjų paskolų vertė? Žiūrint į savo situaciją retrospektyviai, jau po to, kai viskas įvyksta ir atslūgsta, galima dėliotis įvairiausias alternatyvas. Bet ko gero visuomet yra pamirštama, kad galbūt tik dėl greitosios paskolos tos problemos išsisprendė. Jei būtumėte laukęs, bandęs sverti alternatyvas, gaišti laiką, galimas daiktas, kad tos problemos net nebūtų buvusios išspręstos.

Leiskite pateikti paprastą pavyzdį. Sakykime jūs susižeidėte koją ir jums reikalinga operacija. Taip, galbūt greitoji paskola nėra pats pigiausias variantas, bet jūs jo griebiatės, gaunate pinigus dar tą pačią dieną ir problema išspręsti, dabar galite ramiai sau sveikti. O kas nutiktų jei būtumėte svarstę kitus variantus? Galbūt bankai suteiktų paskolą pigiau? Galbūt draugai ar giminės galėtų paskolinti? Kreipiatės į draugus, praeina kelios dienos, kol visų išsiklausinėjate. Kažkas paprašo palaukti, bet paskui vis tiek pasirodo, kad paskolos suteikti negali. Tuomet kreipiatės į banką. Bet ir ten nieko nepešate – niekas nenori skolinti susižeidusiam žmogui. Viso to rezultatas? Jūs susidūrėte su komplikacijomis ir dabar ne tik teks imti greitą paskolą, bet dar ir mokėti už operaciją daugiau. Prie to dar pridėkite didesnes palūkanas tai didesnei sumai ir matom labai prastą situaciją.

Taigi prašyti greitos paskolos iš kart buvo kur kas geresnis sprendimas nei laukti. Taip, abstrakčiai banko ar draugų paskola yra geresnis ir pigesnis variantas, bet tai yra tik abstrakčiai. Konkrečiose situacijose, kaip kad šitoje, viskas gali būti priešingai.

Kokia dar vertė slypi greitose paskolose? Viena didesnių yra įvairios nuolaidos, kurias suteikia tik greitųjų paskolų bendrovės. Labiau mėgstama yra pirmos paskolos nemokamai akcija. Ji realiai jums suteikia galimybę pasiskolinti nemokamai. Pasinaudoję tokia proga, jūs turėsite grąžinti tik pasiskolintą sumą ir jokių papildomų pinigų jums primokėti nereikės.

Matome dar vieną pliusą. Jei tęsime anksčiau pradėtą pavyzdį šiek tiek jį generalizuodami, pamatysime, kad jūs galėjo pasiskolinti iš banko. Galbūt vizualiai tokia vartojimo paskola atrodė pigiau. Tačiau jūs nepasvėrėte galiojančių greitos paskolos akcijų ir rezultate gavosi taip, kad pirma paskola nemokamai buvo ignoruota ir nepaimta.